1190 ADV R KTM X-TREME-PA (+20 mm) (2014-2016)

Kód: 46KT14-T5315-TR
39 294 Kč / ks 32 474 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Možnosti doručení
Extrémní tlumič nárazů piggybag, tlumení trojnásobně nastavitelné v odskoku, komprese LS a komprese HS, předpětí hydraulicky nastavitelné pro různé zatížení, zvýšená schopnost jízdy v terénu díky PDS anti bottomingZávazná objednávka- prosím uveďte do poznámky k objednávce svou váhu, výšku a styl jízdy. Vzhledem k individuálnímu nastavení na základě váhy, nelze tento produkt po objednání vrátit ani vyměnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento špičkový tlumič používá tlumicí podložku speciálně vyvinutou pro jeho aplikaci. Hliníkové pouzdro tlumiče vytváří maximální tepelnou stabilitu optimálním odvodem tepla. To vede nejen ke stabilnímu výkonu, ale také k delší životnosti tlumiče a jeho oleje. Abychom dosáhli nejlepšího výkonu pro každý model, používáme písty s vysokým průtokem, těsnění s nízkým třením a vyhrazené vložky. Používáme vysoce odolné komponenty, jako jsou mikrodokončené indukčně kalené 42CrMo 16mm pístní tyče, ložiska nejvyšší kvality a pouzdra z nerezové oceli. Každý tlumič lze otevřít a opravit nebo vyladit pro zákaznickou aplikaci. Pro všechny tlumiče existuje řada pružin od měkčích než standardních až po tvrdší. Každý tlumič má QR kód, který vede na internetovou stránku se všemi továrními nastaveními a doporučenými nastaveními. Tento tlumič je volbou pro zákazníky, kteří chtějí nastavit tlumení mezi různými pásy nebo chtějí mít optimální ovládání tlumení. Pomocí nastavovače odskoku se tlumení nastaví přibližně 18 cvaknutími. Každá úprava clickerem přináší znatelnou změnu úrovně tlumení. Hlavní výhodou tlumiče s externí nádržkou je, že tlumič obsahuje podstatně více oleje a také vykazuje výrazně větší chladicí plochu než tlumič bez nádržky. Navíc nabízí možnosti ladění pro řízení kompresního (vstupujícího) průtoku oleje. Dva samostatné nastavovače řídí tlumení při nízkých otáčkách tlumiče (pomalé vlnění na trati/silnici) a při vysokých otáčkách tlumiče (náhlé nerovnosti nebo díry). Pevný vak krásně zapadá do rámu motocyklu. Tlumič je vybaven tzv. PDSII systémem proti vyjetí. Má 2. tlumicí píst namontovaný na horní straně hlavního tlumícího pístu. Na konci vstupního zdvihu tlumiče tento 2. tlumicí píst vstupuje do misky a vytváří extra úroveň tlumení. To se děje pouze při vstupním pohybu a pouze při vysokých vstupních rychlostech. Účinně se jedná o polštář, který absorbuje vysokou vstupní energii a zabraňuje tvrdému dopadu tlumiče. To vede ke zvýšení komfortu a bezpečnosti. Zároveň jsou minimalizovány dopady na rám motocyklu, což vede k menšímu ohnutí šroubů a poškození. Robustnost seřizovače předpětí usnadňuje jízdu v nejdrsnějších podmínkách a bez problémů podporuje nejvyšší zatížení. Velký rozsah nastavení předpětí 15 mm (pokud není uvedeno jinak) je obvykle dvojnásobný oproti sériovému sortimentu a mnohem více než u téměř všech značek na trhu s náhradními díly. Umožňuje kompenzaci zatížení a optimalizaci rovnováhy v motocyklu. PA lze jemně nastavit pomocí více než 60 kliknutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX