DL650A V-Strom SUZUKI X-PERIENCE-PA (od 2012)

Kód: 46SU12-T6504-TR
36 777 Kč / ks 30 394 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Možnosti doručení
Špičkový tlumič nárazů piggybag, tlumení trojité nastavitelné v odskoku, komprese LS a komprese HS, předpětí hydraulicky nastavitelné pro různé zatíženíZávazná objednávka- prosím uveďte do poznámky k objednávce svou váhu, výšku a styl jízdy. Vzhledem k individuálnímu nastavení na základě váhy, nelze tento produkt po objednání vrátit ani vyměnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento špičkový tlumič používá tlumicí podložku speciálně vyvinutou pro jeho aplikaci. Hliníkové pouzdro tlumiče vytváří maximální tepelnou stabilitu optimálním odvodem tepla. To vede nejen ke stabilnímu výkonu, ale také k delší životnosti tlumiče a jeho oleje. Abychom dosáhli nejlepšího výkonu pro každý model, používáme písty s vysokým průtokem, těsnění s nízkým třením a vyhrazené vložky. Používáme vysoce odolné komponenty, jako jsou mikrodokončené indukčně kalené 42CrMo 16mm pístní tyče, ložiska nejvyšší kvality a pouzdra z nerezové oceli. Každý tlumič lze otevřít a opravit nebo vyladit pro zákaznickou aplikaci. Pro všechny tlumiče existuje řada pružin od měkčích než standardních až po tvrdší. Každý tlumič má QR kód, který vede na internetovou stránku se všemi továrními nastaveními a doporučenými nastaveními. Tento tlumič je volbou pro zákazníky, kteří chtějí nastavit tlumení mezi různými pásy nebo chtějí mít optimální ovládání tlumení. Pomocí nastavovače odskoku se tlumení nastaví přibližně 18 cvaknutími. Každá úprava clickerem přináší znatelnou změnu úrovně tlumení. Hlavní výhodou tlumiče s externí nádržkou je, že tlumič obsahuje podstatně více oleje a vykazuje také podstatně větší chladicí plochu než tlumič bez nádržky. Navíc nabízí možnosti ladění pro řízení kompresního (vstupujícího) průtoku oleje. Dva samostatné nastavovače řídí tlumení při nízkých otáčkách tlumiče (pomalé vlnění na trati/silnici) a při vysokých otáčkách tlumiče (náhlé nerovnosti nebo díry). Pomocí hadicové přípojky lze zásobník a seřizovací prvky pohodlně umístit. Hadice a fitinky použité v tlumičích mají velmi velký vnitřní průřez, a proto v této konstrukci není žádné hydraulické omezení kromě nastavovačů komprese. Robustnost nastavovače předpětí umožňuje jízdu v nejdrsnějších podmínkách a nejvyšší zátěži bez jakýchkoliv problémů. Velký rozsah nastavení předpětí 15 mm (pokud není uvedeno jinak) je obvykle dvojnásobný oproti sériovému sortimentu a mnohem více než u téměř všech značek na trhu s náhradními díly. Umožňuje kompenzaci zatížení a optimalizaci rovnováhy v motocyklu. PA lze jemně nastavit na více než 60 kliknutí. Připojení hadice umožňuje pohodlné umístění nastavovacího knoflíku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX