F700 GS BMW eX-CITE-PA (od 2013)

Kód: 46BM13-S2533-TR
37 721 Kč / ks 31 174 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Možnosti doručení
Špičkový tlumič Plug & Play s elektronickým nastavením tlumení, hydraulicky nastavitelné předpětí pro různé zatížení, zvýšená schopnost jízdy v terénu díky PDS anti bottomingZávazná objednávka- prosím uveďte do poznámky k objednávce svou váhu, výšku a styl jízdy. Vzhledem k individuálnímu nastavení na základě váhy, nelze tento produkt po objednání vrátit ani vyměnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento špičkový tlumič používá tlumicí podložku speciálně vyvinutou pro jeho aplikaci. Hliníkové pouzdro tlumiče vytváří maximální tepelnou stabilitu optimálním odvodem tepla. To vede nejen ke stabilnímu výkonu, ale také k delší životnosti tlumiče a jeho oleje. Abychom dosáhli nejlepšího výkonu pro každý model, používáme písty s vysokým průtokem, těsnění s nízkým třením a vyhrazené vložky. Používáme vysoce odolné komponenty, jako jsou mikrodokončené indukčně kalené 42CrMo 16mm pístní tyče, ložiska nejvyšší kvality a pouzdra z nerezové oceli. Každý tlumič lze otevřít a opravit nebo vyladit pro zákaznickou aplikaci. Pro všechny tlumiče existuje řada pružin od měkčích než standardních až po tvrdší. Každý tlumič má QR kód, který vede na internetovou stránku se všemi továrními nastaveními a doporučenými nastaveními. Tento tlumič se hodí plug and play do motocyklu s originálním konektorem. Tím je zajištěno, že původní ovládací prvky na řídítkách zůstanou funkční. Není potřeba storno kit ani žádná jiná úprava motorky nebo jejího kabelového svazku. Tlumič obsahuje velmi robustní akční člen krokového motoru. Na rozdíl od originálního elektronického tlumiče je krokový motor uvnitř tlumiče dobře chráněn a nedochází k problémům s pronikáním vody. Tento tlumič má uvnitř směs dusíku a oleje. Má menší vnitřní tření než tlumiče se separačními písty, ale má také tlumení, které je relativně méně stabilní. Díky těmto vlastnostem je tento tlumič velmi dobrou a cenově dostupnou variantou při jízdě na asfaltových silnicích. Tlumič je vybaven tzv. PDSII systémem proti vyjetí. Má 2. tlumicí píst namontovaný na horní straně hlavního tlumícího pístu. Na konci vstupního zdvihu tlumiče tento 2. tlumicí píst vstupuje do misky a vytváří extra úroveň tlumení. To se děje pouze při vstupním pohybu a pouze při vysokých vstupních rychlostech. Účinně se jedná o polštář, který absorbuje vysokou vstupní energii a zabraňuje tvrdému dopadu tlumiče. To vede ke zvýšení komfortu a bezpečnosti. Zároveň jsou minimalizovány dopady na rám motocyklu, což vede k menšímu ohnutí šroubů a poškození. Robustnost nastavovače předpětí umožňuje jízdu v nejdrsnějších podmínkách a nejvyšším zatížení bez jakýchkoli problémů. Velký rozsah nastavení předpětí 15 mm (pokud není uvedeno jinak) je obvykle dvojnásobný oproti sériovému sortimentu a mnohem více než u téměř všech značek na trhu s náhradními díly. Umožňuje kompenzaci zatížení a optimalizaci rovnováhy v motocyklu. PA lze jemně nastavit na více než 60 kliknutí. Připojení hadice umožňuje pohodlné umístění nastavovacího knoflíku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX