JUREK ALP 2.5 XL

Kód: ALP 2.5. XL-3035-3 ALP 2.5. XL-3035-4 ALP 2.5. XL-3035-5 ALP 2.5. XL-3035-2 ALP 2.5. XL-3035 Zvolte variantu
Značka: JUREK
6 246 Kč / ks 5 162 Kč bez DPH
Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Barva

ALP 2,5 XL

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stan pro "dlouhány", odvozený od osvědčeného modelu ALP 2.5 .

Jedná se o prodloužený a zvýšený jednovchodový dvouplášťový "kopulovitý" stan, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání! Stan lze používat i v zimě (doporučujeme našití "límce" po obvodu tropika).
Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra rovněž z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří malou apsidu, která umožňuje uložení věcí (není určena k vaření). Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou dva větrací „vikýře“.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.

Doplňkové parametry

Kategorie: EXTREME
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena.
Web funguje na systému Shoptet. Grafiku vytvořil a implementoval Tomáš Hlad.