Karimatka Klymit Double V

Kód: 59251
Značka: Klymit
4 250 Kč / ks 3 512 Kč bez DPH
Skladem

Pokud se chceš vyspat v teple a v komfortu ... a jste dva. Pak jediná správná volba je Klymit Double V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Side-by-side V-Chambers vytvářejí ideální spací podložku pro partnery. Každý ví, že spojovat  dvě karimatky dohromady, nefunguje. Nejen, že Double V ™ poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné spaní dvou lidí, konstrukce V-komory vedle sebe výrazně omezuje pohyb vzduchu mezi oběma stranami - to znamená, když se probudíte uprostřed noci a budete se pohybovat tak  váš partner o tom nebude vědět, nebudete s ním houpat.  Double V je vybaven pohodlným pytlem s integrovaným čerpadlem pro snadné a rychlé nafukování.
Technologie mapování těla: Náš patentovaný design ve tvaru písmene V poskytuje podporu a pohodlí bez ohledu na to, jak spíte - na boku, břiše nebo na zádech.
Boční lišty: Integrované do vzoru konstrukce poskytují bezpečný a pohodlný spánek tím, že vás vystředí na podložku a zabraňují pohybu vzduchu při házení sebou a otáčení.
Modelování s hlubokým prolisem : Na rozdíl od tradičních karimatek, které zcela vyplníte spacím pytlem, , vytváří Deep Welds zóny expanze, které umožňují, aby vzduchové mezery udržovali  lepší tepelný komfort.
Anti mikrobiální laminát: Protíná vnitřní laminát, který brání růstu mikroorganismů, včetně hub a bakterií, které mohou způsobit pachy a materiální škody.
Zapuštěné ploché ventily: Bezpečný a pohodlný, náš plochý nafukovací a vyfukovací  ventil umožňuje snadné nafukování a otevírá se široce pro rychlé  a úplné vyfouknutí.
Patch Kit je součástí -možnost nouzových oprav.

 

More Information
Váha 2.7 lb / 1.2 kg
Rozměry 74” x 47” x 3” / 188 cm x 119.4 cm x 7.6 cm
R-Value 1.6
Nafouknutí  10 x obsah pumpovacího vaku 
Pack Size 5” x 9” / 12.7 cm x 22.9 cm
Fabric 75D Polyester
Warranty Klymit Lifetime Warranty

Doplňkové parametry

Kategorie: KLYMIT
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Klymit je americká společnost zaměřující se na outdoor aktivity. Její výrobky jsou velice oblíbeny díky komfortu a inovaci které v dané kategorii přináší.