Navi X720 7"

Kód: NAVI X720-5386
Značka: OffRoad Navi
19 890 Kč / ks 16 438 Kč bez DPH
Vyprodáno

Navigace X720 je univerzální zařízení pro cestování. Spojuje funkci navigace (včetně plánování tras přímo v zařízení na mapě) a komunikačního zařízení (deník, kreslené poznámky, prohlížení a nahrávání fotek). Zároveň díky integrované WiFi je možné připojit se na internet a používat ji na vyhledávaní důležitých informací, na přístup k e-mailu atp. Samozřejmostí je možnost si do navigace nahrát současně jak offroad mapy tak i standardní "street navigaci" jako iGo, TomTom nebo další.Zároveň je zařízení velmi vhodné jako RoadBook s TripMasterem pro rally závody a není tak třeba instalovat žádné další zařízení. Ideální velikost umožňuje zobrazit jak roadbook velikosti A5 tak tripmaster na jedné obrazovce a samozřejmostí je ovládání roadbooku z řidítek pomocí RemoteJOY

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po úspěšné modelové řadě X710 příchází nový model X720.

Navigace X720 je univerzální zařízení pro cestování. Spojuje funkci navigace (včetně plánování tras přímo v zařízení na mapě) a komunikačního zařízení (deník, kreslené poznámky, prohlížení a nahrávání fotek). Zároveň díky integrované WiFi je možné připojit se na internet a používat ji na vyhledávaní důležitých informací, na přístup k e-mailu atp. Samozřejmostí je možnost si do navigace nahrát současně jak offroad mapy tak i standardní "street navigaci" jako iGo, TomTom nebo další.

Zároveň je zařízení velmi vhodné jako RoadBook s TripMasterem pro rally závody a není tak třeba instalovat žádné další zařízení. Ideální velikost umožňuje zobrazit jak roadbook velikosti A5 tak tripmaster na jedné obrazovce a samozřejmostí je ovládání roadbooku z řidítek pomocí RemoteJOY

X720 je přímý nástupce offroadové navigace X710 a má několik zlepšení.

 

Hlavním je jednoznačně DISPLAY. Nový 7 palcový (18cm) displaj má o cca 100% vyšší svítivost a zárověn novou odolnější dotekovou vrstvu

Svítivost je udávána 700 cd/m2 (candela per square metre) oproti původnímu 300 cd/m2, a tím pádem má mnohem lepší čitelnost na slunci a zároveň se zlepšíl pohled na displaj ze stran.Posuďte sami dle obrázků.

Doteková vrstva je kapacitní, kde povrch displeje je pokrytý vodivou vrstvou.
Výhodou použití této technologie je vysoká mechanická odolnost displeje a větší rozsah provozní teploty (udávaná mezi -10C až 60C).
Narozdíl od odporového (model X710), na displej není nutné tolik tlačit, klepnutí je zaregistrováno už jen při jemném doteku. Vrstva je navíc nastavena tak, že je ji možné ovládat i v tenkých motorkárřkých rukavicích.

   

Dalším zlepšením je např. výkonnější WAAS GPS přijímač (UBLOX 7).

 

 

Hlavní přednosti

 • velký 7" display, MicroReflective vrstva pro lepší čitelnost na slunci
 • pohodlné zobrazení dvou map na jedné obrazovce
 • rychlý dvoujádrový procesor 2.1GHz
 • WiFi a Internet (web browser) pro spojení s okolím na cestách
 • multimedia foto/video, přímo z SD karty (prohlížení fotek)
 • užitečné aplikace: poznámkový blok (kreslení na display), kalkulačka, kalendář
 • odolné tělo vyrobené na zakázku v Evropě
 • hliníkový držák na silent-blokách
 • možnost rozšířit o USB Host, AV vstup (kamera)
 • seriové rozhranní RS232 i TTL
 • napájení přímo z 12V - 24V bez nutnosti trafa

7" LCD display s MicroReflective vrstvou pro lepší čitelnost na slunci

Na takto velkém prostoru není žádný problém zobrazit dvě mapy najednou (např. velkou přehledovou a malý detail) a zbyde i prostor pro 3 velká informační pole. Zároveň je to ideální velikost pro e-RoadBook - dokonce o 1cm na šířku větší nežli standardní A5 roadbook. Technologie MicroReflective zlepšuje čitelnost při použití na přímém slunci - odráží část slunečního světla.

Internet, WiFi, Multimedia (texty, fotky, filmy, muzika)

Zařízení nemá sloužit pouze jako navigace ale v případě skutečného cestováni po světě oceníte i možnosti psaní textu/deníku (možnost i připojení externí bezdrátové klávesnice - ověřit), prohlížení a organizaci fotografií na dostatečně velkém display, pouštění natočeného videa nebo krácení dlouhé chvíle pouštěním filmů. S připojením k internetu může sloužit pro posílání fotek nebo deníku přímo z cesty a zároveň ke kontrole e-mailu, plánováni cesty či kontrole předpovědi počasí.

Robustní tělo i držák na silentblocích

Tělo je vyrobeno na zakázku z odolného plastu aby uspokojilo ty nejnáročnější požadavky. Veškeré prvky, které jsou na navigaci jsou utěsněny proti vodě a prachu (konektor, reproduktor, tlačítka)

Duralový držák je navržen tak aby objímal celé zařízení. Navigaci na místě drží (a stále dotahují) dvě gumová pouta aby nevznikaly časem vůle. Aby elektronika nebyla tolik zatížena vibracemi, je držák proveden ze dvou ploten mezi kterými jsou silentbloky zamezující přenosu vibrací a nárazů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navigace do offroadu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: