Prodloužení ramena spojky pro KTM 790/890

Kód: KT79-2-2700
Značka: ALTRIDER
1 640 Kč / ks 1 355 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Můžeme doručit do:
23.6.2023
Možnosti doručení

Prodloužení ramena spojky pro snadnější chod 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zatímco spojka KTM 790/890 Adventure / R je dobře navržena pro příležitostné ježdění, technická jízda v terénu s těžkou prací spojky může rychle unavit jezdcovu ruku a předloktí, což vede k dlouhé nepohodlné jízdě domů. Snižte únavu jezdce a zvyšte pocit ze spojky s prodlužovacím ramenem spojky AltRider pro KTM 790/890 Adventure / R.

Nahrazuje OEM rameno spojky
Vyrobeno z opracovaného leteckého hliníku a tvarované nerezové oceli
Navrženo pro snížení síly tahání spojky a zvýšení citu
Navrženo a zkonstruováno v Seattlu, WA
Snižuje tahovou sílu spojky až o 33 % oproti origo
Snižuje únavu rukou v provozu a zvyšuje pocit při jízdě v terénu


Navrženo pro snížení tahu spojky, což snižuje únavu rukou a zvyšuje pocit ze spojky; prodloužení ramena spojky Altrider nahrazuje rameno spojky OEM nastavitelným prodloužením ramene spojky. Nástavec je vyroben z opracovaného hliníku a tvarovaného nerezového plechu a je k dispozici v eloxovaném stříbrném provedení. S Altrider Clutch Arm Extension může být tah spojky nastaven ze skladu až o 33% snížení síly tahu, což vám dává možnosti pro ten nejlepší pocit ze spojky pro jezdce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergonomie a pohodlí
Typ motorky: KTM 790/890

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 5.12.2022 17:24
Po měsíci a půl čekání na doručení přišlo zklamání. Nechtěl jsem pořizovat "no name" kopie, ale i tento produkt nesedí!!! Otvor na ramínku je tak velký, že i po úplném dotažení se čep spojky protáčí.

Americká  AltRider byla založená v Seattle v USA kde vyvíjí a vyrábí díly a příslušenství pro cestovní a Adventure motocykly. Ochrana motocyklu, padací rámy, kryty motoru  a další doplňky Vás motocykl chraní v případě nehody ale i dodávají příslušný vzhled. 
Vývoj je zaměřen zejména na motocykly BMW řady GS, Honda Afrika Twin, Suzuki, Kawasaki, KTM Adventure, Ducati Multistrada 1200, Yamaha Super Tenere XT1200Z, Triumph Tiger 800XC a Explorer 1200 a Honda V4 Crosstourer.