R1200 GS BMW eX-TREME-EPA (2004-2012)

Kód: 46BM04-S5756-R1200_GS
51 395 Kč / ks 42 475 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Možnosti doručení
Špičkový tlumič s technologií Plug & Play s elektronickým nastavením tlumení a elektronickým nastavením předpětí, komprese LS a komprese HS, zvýšená schopnost jízdy v terénu díky PDS anti-bottoming

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento špičkový tlumič používá tlumicí podložku speciálně vyvinutou pro jeho aplikaci. Hliníkové pouzdro tlumiče vytváří maximální tepelnou stabilitu optimálním odvodem tepla. To vede nejen ke stabilnímu výkonu, ale také k delší životnosti tlumiče a jeho oleje. Abychom dosáhli nejlepšího výkonu pro každý model, používáme písty s vysokým průtokem, těsnění s nízkým třením a vyhrazené vložky. Používáme vysoce odolné komponenty, jako jsou mikrodokončené indukčně kalené 42CrMo 16mm pístní tyče, ložiska nejvyšší kvality a pouzdra z nerezové oceli. Každý tlumič lze otevřít a opravit nebo vyladit pro zákaznickou aplikaci. Pro všechny tlumiče existuje řada pružin od měkčích než standardních až po tvrdší. Každý tlumič má QR kód, který vede na internetovou stránku se všemi továrními nastaveními a doporučenými nastaveními. Tento tlumič se hodí plug and play do motocyklu s originálním konektorem. Tím je zajištěno, že původní ovládací prvky na řídítkách zůstanou funkční. Není potřeba storno kit ani žádná jiná úprava motorky nebo jejího kabelového svazku. Tlumič obsahuje velmi robustní akční člen krokového motoru. Oproti originálnímu elektronickému tlumiči je krokový motor uvnitř tlumiče dobře chráněn a nedochází k problémům se vniknutím vody. Hlavní výhodou tlumiče s externí nádrží je, že tlumič obsahuje podstatně více oleje a také výrazně ukazuje více chladicí plochy než tlumič bez zásobníku. Navíc nabízí možnosti ladění pro řízení kompresního (vstupujícího) průtoku oleje. Dva samostatné nastavovače řídí tlumení při nízkých otáčkách tlumiče (pomalé vlnění na trati/silnici) a při vysokých otáčkách tlumiče (náhlé nerovnosti nebo díry). Pevný vak krásně zapadá do rámu motocyklu. Tlumič je vybaven tzv. PDSII systémem proti vyjetí. Má 2. tlumicí píst namontovaný na horní straně hlavního tlumícího pístu. Na konci vstupního zdvihu tlumiče tento 2. tlumicí píst vstupuje do misky a vytváří extra úroveň tlumení. To se děje pouze při vstupním pohybu a pouze při vysokých vstupních rychlostech. Účinně se jedná o polštář, který absorbuje vysokou vstupní energii a zabraňuje tvrdému dopadu tlumiče. To vede ke zvýšení komfortu a bezpečnosti. Zároveň jsou minimalizovány dopady na rám motocyklu, což vede k menšímu ohnutí šroubů a poškození. Tento tlumič je dodáván s novým elektrickým nastavovačem předpětí se zvýšenou robustností a rozsahem nastavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX