S1000R BMW eX-PERIENCE-PA (od 2014)

Kód: 46BM14-P8570-TR-S1000R
45 345 Kč / ks 37 475 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Můžeme doručit do:
12.3.2024
Možnosti doručení
Špičkový tlumič Plug & Play s elektronickým nastavením tlumení, komprese LS a komprese HS, hydraulické nastavení předpětí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento špičkový tlumič používá tlumicí podložku speciálně vyvinutou pro jeho aplikaci. Hliníkové pouzdro tlumiče vytváří maximální tepelnou stabilitu optimálním odvodem tepla. To vede nejen ke stabilnímu výkonu, ale také k delší životnosti tlumiče a jeho oleje. Abychom dosáhli nejlepšího výkonu pro každý model, používáme písty s vysokým průtokem, těsnění s nízkým třením a vyhrazené vložky. Používáme vysoce odolné komponenty, jako jsou mikrodokončené indukčně kalené 42CrMo 16mm pístní tyče, ložiska nejvyšší kvality a pouzdra z nerezové oceli. Každý tlumič lze otevřít a opravit nebo vyladit pro zákaznickou aplikaci. Pro všechny tlumiče existuje řada pružin od měkčích než standardních až po tvrdší. Každý tlumič má QR kód, který vede na internetovou stránku se všemi továrními nastaveními a doporučenými nastaveními. Tento tlumič se hodí plug and play do motocyklu s originálním konektorem. Tím je zajištěno, že původní ovládací prvky na řídítkách zůstanou funkční. Není potřeba storno kit ani žádná jiná úprava motorky nebo jejího kabelového svazku. Tlumič obsahuje tlumicí ventil Tractive DDA (Dynamic Damping Adjustment). Řídicí jednotka motorky nezaznamenává elektrické rozdíly mezi originálním tlumicím ventilem a tlumicím ventilem Tractive DDA. Ventil Tractive DDA je však stabilnější, má větší rozsah nastavení a nastavuje se rychleji než původní ventil. Hlavní výhodou tlumiče s externí nádrží je, že tlumič obsahuje výrazně více oleje a také vykazuje výrazně větší chladicí plochu než tlumič bez nádržky. Navíc nabízí možnosti ladění pro řízení kompresního (vstupujícího) průtoku oleje. Dva samostatné nastavovače řídí tlumení při nízkých otáčkách tlumiče (pomalé vlnění na trati/silnici) a při vysokých otáčkách tlumiče (náhlé nerovnosti nebo díry). Pevný vak krásně zapadá do rámu motocyklu. Robustnost nastavovače předpětí umožňuje bezproblémovou jízdu v nejdrsnějších podmínkách a nejvyšší zátěži. Velký rozsah nastavení předpětí 15 mm (pokud není uvedeno jinak) je obvykle dvojnásobný oproti sériovému sortimentu a mnohem více než u téměř všech značek na trhu s náhradními díly. Umožňuje kompenzaci zatížení a optimalizaci rovnováhy v motocyklu. PA lze jemně nastavit na více než 60 kliknutí. Připojení hadice umožňuje pohodlné umístění nastavovacího knoflíku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX