S1000RR BMW eX-CELLENT (2015-2019)

Kód: 35BM15-P8376-TR-S1000RR
48 370 Kč / ks 39 975 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Možnosti doručení
Plug & Play špičkové uzavřené kazety s elektronickým nastavením tlumení a manuálním nastavením předpětí, s horní pružinou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto špičkové kazety pasují přímo do nohou vidlice bez úprav vidlice. Kazety jsou uzavřené, to znamená, že kazeta je jako samostatný, tlakový tlumič uvnitř vidlice s vlastním tlumícím olejem pro optimální manipulaci. Produkty byly původně vyvinuty v úzké spolupráci s dobrodružnými jezdci, světovými cestovateli a rally jezdci. Produkty prokázaly svou hodnotu v průběhu let: výrazně lepší ovladatelnost při zachování pohodlí při dlouhých cestách. Je to jistě také dáno obrovskou velikostí použitého pístu: průměr 35 mm. Tato velikost pístu je největší ze všech poskytovatelů odpružení na trhu s náhradními díly. Kromě vysokého průtoku oleje umožňuje tato velikost pístu stabilní a dobře řízené tlumení. Velikost vnitřního vývrtu také umožňuje použití elektronického nastavení. Později byly náboje dále vyvinuty pro použití v silničních závodech. Opět se ukázalo, že konstrukce kazety je stabilní a jemně nastavitelná. Každou kazetu lze snadno otevřít a opravit. Nebo lze tlumení doladit pro aplikaci zákazníka. Tuhost pružiny, předpětí pružiny a vzduchovou komoru lze snadno upravit, pro každý produkt je k dispozici řada pružin v závislosti na zatížení a aplikaci. Každá krytka obsahuje odvzdušňovací šroub pro odstranění přebytečné pěny a vzduchu. Tyto patrony pasují plug and play do motorky s originálním konektorem. Odpadají storno sady nebo jiné úpravy na motorce nebo jejím kabelovém svazku. Řídicí jednotka motorky nezaznamenává elektrické rozdíly mezi originálním tlumicím ventilem a tlumicím ventilem Tractive DDA. Vale Tractive DDA je však stabilnější, má větší rozsah nastavení a nastavuje se rychleji než původní ventil. Uvnitř kazety jsou horní pružiny, které umožňují snadnější pohyb vidlice pro zrychlení ze zatáček. To má za následek delší přilnavost a zabraňuje tomu, aby se motorka dostala do otřesu hlavy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX