ZX-10R KAWASAKI X-CELLENT (FSAD) (2016-2019)

Kód: 35KA16-D8408-ZX_10R
59 743 Kč / ks 49 374 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Můžeme doručit do:
24.2.2023
Možnosti doručení
Špičkové uzavřené kazety s manuálním tlumením komprese, tlumením odskoku a nastavením předpětí: se stabilizačním modulem FSAD a horní pružinou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto špičkové kazety pasují přímo do nohou vidlice bez úprav vidlice. Kazety jsou uzavřené, to znamená, že kazeta je jako samostatný, tlakový tlumič uvnitř vidlice s vlastním tlumícím olejem pro optimální manipulaci. Produkty byly původně vyvinuty v úzké spolupráci s dobrodružnými jezdci, světovými cestovateli a rally jezdci. Produkty prokázaly svou hodnotu v průběhu let: výrazně lepší ovladatelnost při zachování pohodlí při dlouhých cestách. Je to jistě dáno i obrovskou velikostí použitého pístu: průměr 35 mm. Tato velikost pístu je největší ze všech poskytovatelů odpružení na trhu s náhradními díly. Kromě vysokého průtoku oleje umožňuje tato velikost pístu stabilní a dobře řízené tlumení. Velikost vnitřního vývrtu také umožňuje použití elektronického nastavení. Později byly náboje dále vyvinuty pro použití v silničních závodech. Opět se ukázalo, že konstrukce kazety je stabilní a jemně nastavitelná. Každou kazetu lze snadno otevřít a opravit. Nebo lze tlumení doladit pro zákaznickou aplikaci. Tuhost pružiny, předpětí pružiny a vzduchovou komoru lze snadno upravit, pro každý produkt je k dispozici řada pružin v závislosti na zatížení a aplikaci. Každá krytka obsahuje odvzdušňovací šroub pro odstranění přebytečné pěny a vzduchu. Tlumení lze snadno nastavit pomocí 18 kliknutí pomocí krytek na horní straně nohou vidlice. Nastavení jsou oddělená, což znamená, že levá vidlice se používá pro nastavení tlumení komprese a pravá noha vidlice obsahuje nastavení tlumení odskoku. V obou nohách lze nastavit předpětí přes 12 mm. Uvnitř kazety jsou pružiny, které umožňují snadnější pohyb vidlice pro zrychlení ze zatáček. To má za následek delší přilnavost a zabraňuje tomu, aby se motocykl dostal do otřesu hlavy. Tento kazetový produkt obsahuje stabilizační modul FSAD. Tento modul oddaluje nástup chvění a jako celek dává jezdci větší kontrolu. Frekvenční selektivní aktivní tlumení aktivně odstraňuje vibrace odpovídající vlastním frekvencím (vlastním frekvencím) pneumatiky. V základu je FSAD vyladěný hmotnostní tlumič se systémem hmotnost-pružina navržený pro vibrace vlastní frekvence pneumatiky. Tento produkt je určen pro profesionální jezdce. Pro tyto zákazníky to bude velký rozdíl oproti kazetě bez FSAD a tím vzbudí důvěru a umožní pozdější brzdění a dřívější zrychlení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru.