F750 GS BMW X-CITE (low -30mm) (od 2018)

Kód: 46BM18-R3102-TR
20 418 Kč / ks 16 874 Kč bez DPH
Objednáme pro Vás
Možnosti doručení
Špičkový náhradní tlumič s ručně nastavitelným tlumením a předpětímZávazná objednávka- prosím uveďte do poznámky k objednávce svou váhu, výšku a styl jízdy. Vzhledem k individuálnímu nastavení na základě váhy, nelze tento produkt po objednání vrátit ani vyměnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento špičkový tlumič používá tlumicí podložku speciálně vyvinutou pro jeho aplikaci. Hliníkové pouzdro tlumiče vytváří maximální tepelnou stabilitu optimálním odvodem tepla. To vede nejen ke stabilnímu výkonu, ale také k delší životnosti tlumiče a jeho oleje. Abychom dosáhli nejlepšího výkonu pro každý model, používáme písty s vysokým průtokem, těsnění s nízkým třením a vyhrazené vložky. Používáme vysoce odolné komponenty, jako jsou mikrodokončené indukčně kalené 42CrMo 16mm pístní tyče, ložiska nejvyšší kvality a pouzdra z nerezové oceli. Každý tlumič lze otevřít a opravit nebo vyladit pro zákaznickou aplikaci. Pro všechny tlumiče existuje řada pružin od měkčích než standardních až po tvrdší. Každý tlumič má QR kód, který vede na internetovou stránku se všemi továrními nastaveními a doporučenými nastaveními. Tento tlumič Xcite je volbou pro výměnu vašeho tlumiče za špičkový aftermarketový produkt. Hodí se zejména tehdy, když nepotřebujete měnit tlumení mezi skladbami nebo když nehledáte optimum v ovládání tlumení. Tento tlumič má velký rozsah nastavení tlumení. Pomocí regulátoru odskoku lze nastavit tlumení přibližně 18 kliknutími. Každé nastavení klikru přináší znatelnou změnu úrovně tlumení. Regulátor odskoku ovlivňuje tlumení odskoku a tlumení komprese v přirozené rovnováze. Předpětí pružiny lze dodatečně upravit pomocí dodávaného nástroje Tractive Tool. Separační píst v tomto tlumiči odděluje tlumicí olej od dusíku a vytváří stabilnější chování tlumení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny TracTive Suspension můžeme najít u toho nejlepšího výrobce ve své době a to White Power Suspension. Když WP spolkla KTM tak se několik konstruktéru rozhodlo jít vlastní cestou a TracTive bylo na světě. Dnes tato značka patří mezi to nejlepší co v kategorii tlumení můžeš na svůj bike pořídit. Ve spolupráci s dovozcem poskytujeme nejen záruční a pozáruční servis, ale podvozek rádi na Vaši mašinu nainstalujeme a nastavíme Vám na míru. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX