INTERFLON LUBE TF

Kód: 9985/M12
Značka: Interflon
1 199 Kč / ks 991 Kč bez DPH
Skladem
INTERFLON LUBE TF

mazání řetězu které prodlouží interval mazání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mazání řetězu s polarizovaným teflonem - prodlouží mazací interval a životnost řetězu  5-10x

 INTERFLON LUBE TF     tato vylepšená formule je určena pro dlouhodobé mazaní řetězu, protože je voděodolná a zabraňuje korozi. Provedení TF je vhodné pro klasické motorky. Pro offroad použití doporučujeme provedeni EP+, které je vhodné do extrémních podmínek.
Její obrovskou výhodou pro nás motorkáře je, že několikanásobně prodlužuje servisní interval mazání řetězu. Což ti umožní mazat řetěz klidně po 2,5 až 5tis km.  A to znamená dovolenou bez spreje na řetěz sebou. A komu už stříkal poškozený sprej v kufru, ví o čem mluvím :-D
 
A jak aplikovat :
Velice jednoduše, jako každý jiný sprej. Díky výborné penetrační schopnosti se dostane mazivo všude kde je potřeba. Před první aplikací je dobré řetěz  očistit nejlépe čističem na řetězy a nechat vykapat.První aplikace doporučujeme provést 2-3x v normálním mazacím intervalu jak jsi zvyklí, (klidně po každé vyjížďce nebo po 200-300 km), tím se dostane mazivo všude. Pak už můžeme interval bez problémů prodloužit na 2 000 až 5 000km. Řetěz kontrolujeme, mazivo je suché a není vidět, při dotyku prstem na třecích plochám, bychom měli na prstech poznat teflon. Pokud budeš aplikovat po 2 000-3 000 km, máš jistotu nejlepší péče, antikorozní ochrany a prodloužení výměny řetězu.  
 

 

Univerzální suché mazivo s MicPol®

Silně penetrující mazací olej s MicPol® pro mazání s dlouhodobým účinkem. Použití při teplotách od -43°C do 170°C. Řetězy mazané mazivem Interflon Lube TF nadále běží hladce i potom, co vrstva maziva na vnějšku zmizela. Po namazání vytvoří suchý film, na který se nelepí žádný prach. Při pravidelném mazání řetězů olejem Interflon Lube TF se trvanlivost řetězů může až pětkrát prodloužit.

Vytvoří velice odolný, nemastný mazací film, který eliminuje kontakt pohybujících se částí. Snáší vysoké tlaky, nevymývá se, eliminuje stick slip a nepojímá do sebe prach a nečistoty.


Charakteristické vlastnosti a přednosti

  • snižuje opotřebení
  • dlouhodobá účinnost
  • silně penetrující
  • výborná ochrana proti rezivění a korozi(rozpouští rez)
  • odpuzuje vodu a nečistoty (odolnost proti vymývání a kontaminaci)
  • zamezuje zadrhávaní
  • vynikající vlastnost nouzového chodu
  • neodstřikuje a nešpiní
  • neobsahuje silikony

Konkrétní oblasti použití

Tam, kde jsou součásti zařízení vystaveny znečistění nebo vlhkosti a potřebují ochranný povlak zabraňující rezivění a jiné korozi, nebo tam, kde konvenční maziva odstřikují. Vhodný pro mazání a ochranu řetězů například motocyklů, kartingů, dopravníků, vysokozdvižných vozíků, průmyslových instalací apod. Také vhodný pro závěsy, ocelová lana, vodicí tyče apod. Dále skvělý pro mazání kluzných drah, (pneumatických) nástrojů, kloubů, čepů, vaček, závitů, šroubů, válců, kohoutků, ventilů, dopravníků a mnoha jiných zařízení a dílů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interflon
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: