INTERFLON LUBE EP+

Kód: 165557
Novinka
Značka: Interflon
1 550 Kč / ks 1 281 Kč bez DPH
Skladem
INTERFLON LUBE EP+

mazání řetězu do agresivních podmínek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mazání řetězu s polarizovaným teflonem - prodlouží mazací interval a životnost řetězu  5-10x

 INTERFLON LUBE EP+     tato vylepšená formule je určena do agresivního prostředí a tak je vhodná pro jezdce v offroadu, protože je voděodolná a zabraňuje korozi. 
Její obrovskou výhodou pro nás motorkáře je, že několikanásobně prodlužuje servisní interval mazání řetězu. Což ti umožní mazat řetěz klidně po 2,5 až 5tis km.  A to znamená dovolenou bez spreje na řetěz sebou. A komu už stříkal poškozený sprej v kufru, ví o čem mluvím :-D,
 
 
A jak aplikovat :
Velice jednoduše, jako každý jiný sprej. Díky výborné penetrační schopnosti se dostane mazivo všude kde je potřeba. První aplikace doporučujeme provést 2-3x v normálním mazacím intervalu jak jsi zvyklí, (klidně po každé vyjížďce nebo po 200-300 km), tím se dostane mazivo všude. Pak už můžeme interval bez problémů prodloužit na 2 000 až 5 000km. Řetěz kontrolujeme, mazivo je suché a není vidět, při dotyku prstem na třecích plochám, bychom měli na prstech poznat teflon. Pokud budeš aplikovat po 2 000-3 000 km, máš jistotu nejlepší péče, antikorozní ochrany a prodloužení výměny řetězu.  

Dokonalý, suchý EP mazací olej s MicPol®

Univerzální silně penetrující mazivo s MicPol® pro dlouhotrvající mazání při vysokém zatížení. Použití při teplotách od -20°C do 182°C.

Tento olej má vysokou penetrační schopnost. Je vhodný pro mazání míst s vysokým zatížením. Vytváří suchý odolný film s dlouhodobým mazacím účinkem, který neodkapává. Při mazání řetězů olejem Lube EP se životnost řetězů může až pětinásobně prodloužit.

Interflon Lube EP má stejné základní složení jako Interflon Lube TF, ale je vhodnější pro velká zatížení a nabízí lepší ochranu proti korozi. Uvolňuje zadřené, zarezivělé a zapečené díly a brání hromadění nečistot a tvorbě rzi a jiným projevům koroze. Snáší vysoké tlaky, odolává vymývání vodou a nepřitahuje nečistoty, prach a jiné látky s brusnými účinky.

Charakteristické vlastnosti a přednosti

  • má EP vlastnosti
  • snižuje tření, žádný stick-slip
  • dlouhodobá ochrana proti korozi
  • lépe rozpouští rez
  • repelentní vodě
  • dlouhodobé mazání
  • velmi odolný při vysokém zatížení
  • vysoká odolnost proti vymývání vodou a kontaminaci nečistotami
  • vynikající vlastnost nouzového chodu

Tento prémiový produkt značně snižuje opravy, výměnu náhradních dílů a náklady na údržbu.

Interflon Lube EP+ vám umožňuje bezpečně prodloužit intervaly mazání, snížit spotřebu maziv a četnost výměny součástek.

Konkrétní oblasti použití výrobku

Vynikající prostředek pro mazání a ochranu komponent pracujících za nejhorších provozních podmínek. Hodí se pro mazání silně namáhaných řetězů dopravníků, motocyklů, vysokozdvižných vozíků, kartingových motorů, průmyslových instalací. Dále je vhodný pro mazání ocelových lan, závěsů, vodicích lišt a dalších zařízení pracujících při vysokém zatížení (vřetena, řetězová kola, čepy, pouzdra, desky, válečky a lamely kloubových řetězů, lisy, kladkostroje, jeřáby, dopravníky, sušící pece, lisy na dýhy, hoblovací stroje, ozubnice, pastorky a pod.)

Interflon Lube EP Plus se doporučuje zvláště pro aplikace, kde tlaky přesahují 25 kg/mm².

Doplňkové parametry

Kategorie: Interflon
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena.
Web funguje na systému Shoptet. Grafiku vytvořil a implementoval Tomáš Hlad.